Pomoc Ukrajině z naší farnosti

Milí spolufarníci,

Pokračujeme v pomoci Ukrajině. Rádi bychom teď zjistili možnosti našeho společenství, abychom vystupovali jako jedna rodina. Nechceme suplovat profesionály, chceme pro ně koordinovat pomoc. Pokud budeme jako společenství schopni pomoci větší skupině lidí, kterým nabídneme ubytování a další potřebnou pomoc, můžeme toho dokázat víc, než když budeme pomáhat jednotlivě.
 
Pište nám tedy prosím do emailu (svvojtech.rada@gmail.com), jakou pomoc jste schopni nabídnout, případně co k tomu potřebujete – například někdo může uvolnit pokoj v bytě, ale nemá v něm zařízení, které mu může někdo další poskytnout. Uveďte prosím i informaci, jak dlouho můžete dle svých možností konkrétní službu poskytovat.
Může to být i pomoc právní, psychologická atd.
 
V první fázi se jedná jen o monitoring toho, co jsme schopni nabídnout, tato informace vás k ničemu nezavazuje.
 
Komu nevyhovuje email, může nám také napsat na náš farní Facebook. Sledujte pokud možno i tuto stránku pro aktuální informace.
 
Děkujeme.
Přejít nahoru