JAK POUŽÍVAT TYTO STRÁNKY

Tato stránka by měla odpovědět většinu otázek týkajících se užívání těchto webových stránek. S jakýmikoliv dalšími dotazy, návrhy a připomínkami se prosím obracejte na adminy.

 

Pro uživatele

Na veškerý obsah stránek se dostanete pomocí navigačního menu v levém sloupci této stránky. Nebojte se také použít vyhledávacího pole.

Nově je k dispozici možnost registrovat na stránkách svůj e-mail. Registrovaným uživatelům budou chodit upozornění o zveřejnění nového příspěvku. K registraci použijte registrační pole v levém sloupci stránky.

 

Pro redaktory

Pokud chcete přidat jednorázový příspěvek, neváhejte kontaktovat adminy, a ti Váš post rádi zveřejní. Pokud máte zájem o to spravovat vlastní stránku a přidávat posty pravidelněji, taktéž se s námi spojte, a zřídíme Vám přihlašovací údaje.

Již zaregistrované redaktory prosíme, aby udržovali své stránky aktuální a nesnižovali důvěryhodnost celých stránek. Nebojte se kontaktovat adminy s jakýmikoliv dotazy. Své příspěvky prosím pro snadnou orientaci uživatelů přiřazujte do správných rubrik.