Milí přátelé, již za týden usedne na svatovojtěšský stolec náš nový arcibiskup Stanislav. On sám v mnoha rozhovorech vyslal prosbu, abychom se za něj modlili. K tomu může sloužit i TATO NOVÉNA, která začala ve čtvrtek. Ale na modlitbu není nikdy pozdě.
Discover more from
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
