Images tagged "adalbert"

Žádné komentáře

 1. Testovací komentář. Funguje to?

 2. Co se stane teď?

 3. Martin Janeček

  Ahoj Honzo a ostatní,
  k fotkám – šlo by ještě umožnit otevřetí v plném formátu?
  Netuším, nakolik je to složité.

  • Ahoj Martine, není to složité, podívám se prostě po jiném pluginu a v průběhu týdne ho tu otestuji.

   Honza

 4. Honzo,
  funkčnost stránek je o 200% lepší, komfortnější pro uživatele.
  K fotogaleriím, v pruhu náhledů se všechny zobrazují na šířku, snímky vyfocené na výšku nemají hlavy a nohy. Dá se s tím něco dělat?
  V textech bude potřeba zaktualizovat čas začátku nedělní mše na 9:30 – několikrát – na záložce Mše svatá a pak program činností. S tím souvisí i doba zpovídání přede mší -do 9:15

  • Díky za pochvaly. S fotogalerií ještě budu muset něco udělat. Časy mší projdu a zaktualizuju.

   Honza

   • Tak jsem prošel a aktualizoval časy mší :) Ještě mi není úplně jasné, jestli sedí čas zpovídání, ale zeptám se P. Michala.

 5. Honzo, přidej, prosím do kalendáře 16.3. ve 20 Modlitba Taizé

  • Hotovo.

  • Prosím, pokračujete se zpěvy a modlitbami Taizé i v roce 2017? Máme adventní zpívání právě s písněmi Taizé a chtěl bych tam říci zájemcům kam mohou na podobné zpívání přijít. Děkuji

 6. Helena Kovarikova

  Dobry den, mam dotaz – je mozne si na webovych strankach stahnout nedelni liturgii, ktera byva k dispozici pri nedelni msi svate ?

  Predem dekuji za odpoved, se srdecnym pozdravem,

  Helena Kovarikova

 7. Dobrý den, bude u vás v tomto roce zahájena příprava na biřmování?
  Hezký pozdrav.
  Simona Krutská

  • Simono, omlouvám se za pozdní odpověď. Příprava tento rok u nás nebude probíhat. Uvidíme, zda na podzim 2013. Hezký den P. Michal Němeček

 8. Dobrý den, připojuji se se stejným dotazem. Prosím, kdy bude otevřena další příprava na biřmování?

 9. Dobrý den,
  omlouvám se možná za nevyžádaný email. Kvítek z.s. Plzeň pořádá znovu dětské tábory (http://www.kvitekplzen.cz/). Některé z táborů jsou již obsazené, některé ještě zdaleka ne. To se týká především dorosteneckého putování pro děti od 10 do 15 let (možné vyjímky +-1 rok) v termínu 28.6.-6.7. 2014, v Červeném Hrádku u Sedlčan. Odjezd dětí bude z Plzně a z Prahy. Více informací a přihlášky jsou na výše uvedených stránkách. Případně na tomto emailu.
  Poprosila bych Vás, jestli by jste uvedenou nabídku nemohli sdílet, prezentovat ve svých sborech, farnostech atd. Nerada bych tábor rušila.
  Děkuji moc za vaši ochotu a čas a přeji hodně Božího požehnání
  Libuše Weinerová

 10. Dobry den , je zitra prosim 26.12 mše svatá ??
  Dekuji, Pavlicova

 11. Dobry den,
  ráda bych se zeptala, zda se ještě mohu připojit k setkávání maminek s dětmi? Mám dvě dcery ve věku 2 let a 8 měsíců.
  Děkuji za odpověď. Hanka

 12. Josef Šimandl

  Právě jsem se díval na lednové bohoslužby. V kalendáři výše jsou jen nedělní od 9:30. Znamená to, že žádná tříkrálová v tomto týdnu – např. hned zítra – u sv. Vojtěcha nebude?

  • Omlouvám se, bohužel se nám nedaří vždy aktualizovat program na daný týden. Bohoslužby ve všední dny jsou pravidelně v pondělí a středu v 17:30, kam připadla letos i slavnost Zjevení Páně.

 13. Dobrý den, v kalendáři nejsou uvedeny velikonoční bohoslužby, jak mohu zjistit, kdy se konají?

 14. ahoj michale dal bysy mi tve číslo ja ho ztratila karolina napis tady ma smoje 721708010o2

 15. Jindra Dvořáková

  Dobrý den, ráda bych přišla na modlitby se zpěvy z Taizé. Můžete mi prosím napsat, kdy se tyto modlitby konají? Děkuji za odpověď a zdravím. J.D.

 16. Magdalena Nikodýmová

  Dobrý den, můj 12-letý Florián by asi rád chodil na náboženství k vám do s.Vojtěcha. Kdo to vede? S kým se spojím? Děkuji – jsme z Roztok a tady už pro kluky takhle velký nic není.

 17. Helena Kovarikova

  Dobry den, dejte mi prosim vedet, zda je mozne si stahnout a vytisknout nedelni liturgicky letacek ? Dekuji, s pozdravem,

  Helena Kovarikova

 18. Dobrý den,
  chci se zeptat, jestli u vás tento rok probíhá příprava na biřmování? Začal jsem se o to zřejmě dost pozdě, takže pochopím, když to nevyjde.
  Děkuji, Padevet

  • Vážený Radime, příprava již běží od listopadu a naskočit do ní v této poslední fázi již není možné. Další příprava zatím není naplánovaná. Stojí tedy za zvážení poptat se někde na podzim. V některých farnostech ji dělají dvou letou, někde podobně jako my přes školní rok.
   Přeji Vám pokojný den
   P. M. Němeček